Kügim
    
 

Proje Ortakları

 
Ana SayfaProje Ortakları


İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

Girişime yönelik eğitim alan kişileri bünyesinde bulunan uzmanlar aracılığı ile destekleyecektir. Kurum Bilginin üretilmesi ve halka sunulması evrensel ilkesine uygun olarak bu görevi üstlenmistir.

http://www.istanbul.edu.tr/tr/

T.C KÜÇÜKÇEKMECE KAYMAKAMLIĞI

Bağlı kurum olan ilçe MEM/HEM ile hedef grubun tespiti, mesleki egitimleri için modüllerin belirlenmesi, eğitimlerin denetlenmesi ve hak eden kursiyerlerin sertifikalarının hazırlanmasından sorumlu olacaktır. Kaymakamlık mülki amiri oldugu ilçede ekonomik ve sosyal hayatı geliştirmekten, bağlı kurum HEM ise kurumsal yapısı ve amaçları doğrultusunda tüm ülkede benzer faaliyetleri profesyonelce yürüttüğü için belirtilen rol bu kuruma verilmiştir.

http://www.kucukcekmece.gov.tr/

KOSGEB NEDİR?

Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB), Türkiye'deki küçük ve orta ölçekli işletmelerin ekonomideki rolünü ve etkinliğini artırmak, rekabet güçlerini artırmak ve sanayide entegrasyonu ekonomik gelişmelere uygun biçimde gerçekleştirmek amacıyla kurulmuş kamu kurumudur

http://www.kosgebistanbul.com/

İŞKUR NEDİR ?

İşkur, genel amacı işsizliği engellemek olan iş-kur işe alım sürecinde de etkili rol oynar. İş bulamayan ve personel açığı olan üyelerinin taleplerine karşılık verir. İş-kur istihdamın yaygınlaştırılması, iyileştirilmesi ve korunması amacı ile görev yapan ve en temel amacı işsizliği önlemek olan bir kuruluştur.

http://www.iskur.gov.tr